Covid

Здоров'я — найцінніше в житті як окремої людини, так і всієї сім'ї.

Подбай про свою фінансову захищеність, придбавши у нас медичну страховку від лідерів медичного страхування України. Ми бажаємо Вам здоров’я!

Читати далі...
Ми всі це знаємо, хоча починаємо про це замислюватися, коли щось стається. Пошуки лікаря, походи до різних спеціалістів та медичних закладів, довгі списки медикаментів -все це забирає багато часу та б’є по нашому гаманцю. Особливо, коли доводиться стикатися з амбулаторним чи стаціонарним лікуванням. Рішенням цьому є медичне страхування! Добровільне медичне страхування(ДМС) — гарантія того, що у випадку хвороби ви отримаєте якісну медичну допомогу і компенсацію витрат на лікування та придбання медикаментів за рахунок страхової компанії. Що дає поліс добровільного медичного страхування?

 • Гарантію збереження ваших коштів, оскільки після придбання поліса добровільного медичного страхування (ДМС) всі витрати на медичну допомогу в рамках програми страхування несе страхова компанія;
 • Гарантію того, що ви своєчасно отримаєте кваліфіковану медичну допомогу в рамках обраної вами програми страхування;
 • 24/7 медичний сервіс (цілодобові безкоштовні консультації, організація процесу лікування і т.і.);
 • Постійний контроль якості послуг, що надаються і захист ваших інтересів перед лікувальними закладами.
 • Маєте змогу самостійно обрати страхову програму з необхідним обсягом медичних послуг в оптимальних для вас лікувальних установах.
Відсутнє обмеження по професійній сфері діяльності.
Термін дії договору страхування до 12 місяців
Страховий захист 24 години на добу
Охоплення вікової групи ризику до 65 років.
Мінімальний пакет документів
Гарантія страхової виплати виплат.
Замовити

Страхування, яке забезпечує фінансову підтримку в разі захворювання

COVID-19 – пандемія, що охопила планету в 2020 році і за прогнозами медичних спеціалістів може тривати ще декілька років. Жодна людина не може бути на 100% убезпечено від цієї хвороби та її наслідків. Особливо це стосується людей середнього та старшого віку.

Недофінансування медичної сфери призвело до того, що українська медицина виявилася не в повній мірі готовою до викликів сьогодення, тому багато українців занепокоєні тим де взяти кошти в разі вартісного лікування від цієї хвороби. Звичайно вихід завжди є: позичити у близьких, взяти кредит та на наш погляд найоптимальніше рішення – це придати поліс страхування від цієї недуги 

Умови страхування:

 • Вартість полісу – від 150 грн.
 • Термін ді договору – до 12 міс.
 • Вік застраховано особи – від 0+ до 65 років
 • Можлива страхова сума – до 57 тис. грн.
 • Страхувальники –  Дієздатні фізичні або юридичні особи
 • Початок дії страхового захисту – з 15 (п’ятнадцятого) календарного дня, наступного за датою укладення договору.
 • Територія дії Договору страхування – Україна, крім Донецької та Луганської областей України, АР Крим, зон військових дій та збройних конфліктів
 • Порядок сплати страхової премії страхувальником – 100% одноразово

Поширені питання по Covid

Що надає мені поліс медичного страхування?

Поліс добровільного медичного страхування – це можливість фінансово убезпечитись на випадок захворювання, адже не завжди, в гаманці є, приміром, 100 тис. грн. для проведення термінового медичного втручання.

Дії застрахованого при виникненні страхового випадку?

В разі виникнення страхового випадку Застрахована особа чи її довірена особа обов’язково має в найкоротший термін повідомити страхову компанію про настання страхового випадку. Терміни повідомлення та порядок дій застрахованої особи зазначаються в договорах страхування.

Які документи потрібні для оформлення полісу?

Для оформлення полісу добровільного медичного страхування потрібно: паспорт громадянина України та документ про присвоєння коду платника податків (ІПН)

Як на практиці відбувається виплата?

Інформація що до порядку та умов здійснення страхової виплати залежить від програми страхування та зазначається в договорі страхування і може бути  Вам наданою нашими консультантами в процесі презентації тієї чи іншої програми медичного страхування.

На який термін можна заключити договір медичного страхування?

Як правило, договір медичного страхування укладається терміном на 12 місяців.