Індивідуальне медичне страхування

Здоров'я — найцінніше в житті як окремої людини, так і всієї сім'ї.

Подбай про свою фінансову захищеність, придбавши у нас медичну страховку від лідерів медичного страхування України. Ми бажаємо Вам здоров’я!

Читати далі...
Ми всі це знаємо, хоча починаємо про це замислюватися, коли щось стається. Пошуки лікаря, походи до різних спеціалістів та медичних закладів, довгі списки медикаментів -все це забирає багато часу та б’є по нашому гаманцю. Особливо, коли доводиться стикатися з амбулаторним чи стаціонарним лікуванням. Рішенням цьому є медичне страхування! Добровільне медичне страхування(ДМС) — гарантія того, що у випадку хвороби ви отримаєте якісну медичну допомогу і компенсацію витрат на лікування та придбання медикаментів за рахунок страхової компанії. Що дає поліс добровільного медичного страхування?

  • Гарантію збереження ваших коштів, оскільки після придбання поліса добровільного медичного страхування (ДМС) всі витрати на медичну допомогу в рамках програми страхування несе страхова компанія;
  • Гарантію того, що ви своєчасно отримаєте кваліфіковану медичну допомогу в рамках обраної вами програми страхування;
  • 24/7 медичний сервіс (цілодобові безкоштовні консультації, організація процесу лікування і т.і.);
  • Постійний контроль якості послуг, що надаються і захист ваших інтересів перед лікувальними закладами.
  • Маєте змогу самостійно обрати страхову програму з необхідним обсягом медичних послуг в оптимальних для вас лікувальних установах.
Гроші на лікування та медикаменти
Гроші на критичні захворювання
Доступність по вартості від 200 грн
Онлайн консультації лікарів
Супроводження 24/7
Індивідуальний підбір
Замовити

Часті проблеми зі здоров’ям, спричинені екологічною ситуацією, пандемії, збільшення випадків захворювань на тяжкі хвороби, все це змушує нас замислитися над створенням індивідуального фінансового захисту від наслідків хвороб. Разом з цим певна необізнаність, відсутність необхідної інформації постійно відтерміновує прийняття нами рішення про індивідуальне медичне убезпечення. То ж не гайте часу!

Ми, співпрацюючи з багатьма страховими компаніями, пропонуємо індивідуальний підбір полісу медичного страхування. У наших Експертів Ви зможете замовити розрахунок вартості та підбір умов, які задовільнять Ваші бажання і вимоги.
• Страхування на випадок загальних захворювань
• Страхування на випадок особливо тяжких, критичних хвороб
• Комплексне медичне страхування
• Медичне страхування дітей віком від +0 років
І це не повний перелік тих програм захисту, який можемо Вам запропонувати.
Купити поліс ДМС в Фінансовому центрі «Оберіг» – просто, швидко, зручно, надійно. Шукаєте вигідне ДМС в Києві? Хочете швидко купити поліс добровільного медичного страхування в Житомирі або інших містах? Потрібно зручне оформлення і прості відповіді на всі питання? Не знаєте, де знайти надійну компанію в Житомирській області? Звертайтеся в нашу компанію, тут вирішуються будь-які проблеми, тому замовляй ДМС вигідно.

Поширені питання по Індивідуальне медичне страхування

Що надає мені поліс медичного страхування?

Поліс добровільного медичного страхування – це можливість фінансово убезпечитись на випадок захворювання, адже не завжди, в гаманці є, приміром, 100 тис. грн. для проведення термінового медичного втручання.

Дії застрахованого при виникненні страхового випадку?

В разі виникнення страхового випадку Застрахована особа чи її довірена особа обов’язково має в найкоротший термін повідомити страхову компанію про настання страхового випадку. Терміни повідомлення та порядок дій застрахованої особи зазначаються в договорах страхування.

Які документи потрібні для оформлення полісу?

Для оформлення полісу добровільного медичного страхування потрібно: паспорт громадянина України та документ про присвоєння коду платника податків (ІПН)

Як на практиці відбувається виплата?

Інформація що до порядку та умов здійснення страхової виплати залежить від програми страхування та зазначається в договорі страхування і може бути  Вам наданою нашими консультантами в процесі презентації тієї чи іншої програми медичного страхування.

На який термін можна заключити договір медичного страхування?

Як правило, договір медичного страхування укладається терміном на 12 місяців.