Індивідуальне страхування

Ми не можемо захистити Вас від неприємних несподіванок, але можемо захистити від їх наслідків.

Життя сповнене сюрпризів, але не завжди вони приносять тільки радість. Згідно зі статистикою, в Україні щороку відбувається близько 25 млн нещасних випадків,

Читати далі...
які тягнуть за собою травмування, інвалідність, втрату працездатності. До цієї групи ризику входять як діти, так і дорослі.
Щодня кожному з нас загрожує небезпека: при пересуванні транспортом, на виробництві, в побуті (травмування, опіки, ураження електрострумом). Таких небезпечних випадків безліч, і вони на кожному кроці. Пропонує Вам добровільне страхування від нещасних випадків. Цей вид страхування поширюється на захист однієї людини, сім’ї, дитини, колективу, спортсмена, водія, пасажира, а предметом страхування є життя і здоров’я застрахованої особи.

Інші програми Убезпечення життя

Гроші на лікування та медикаменти
Доступна вартість
Спрощена та швидка система виплат
Можливість самостійного обрання варіанту страхування
Інформаційно-консультативна підтримка 24/7
Територія дії весь Світ 24/7
Замовити

Нещасний випадок це раптова, короткочасна, не передбачувана, незалежна від волі (Застрахованої особи, Страхувальника, Вигодонабувача) та викликана зовнішнім впливом подія, включаючи протиправні дії третіх осіб, що призвела до травматичного пошкодження тканин організму Застрахованого з порушенням їх цілісності та функціональності, деформації та порушення опорно-рухового апарату, каліцтва або іншого розладу здоров’я Страхувальника, його загибелі.

Нещасний випадок – несподіваною та неприємна подія в житті кожної людини, що може принести незаплановані витрати та проблеми. Нещасний випадок не попередить про себе та увірветься в Ваше життя несподівано. Найефективнішим методом убезпечення від наслідків нещасного випадку є страхування.

Страхування вимагається від спортсменів, та учасників різного виду спортивних змагань. Під час проведення змагань у школах, або між спортивними клубами страхування дітей від нещасних випадків та дорослих спортсменів є обов’язковою передумовою участі команди в змаганнях. Це страхування буде корисне також для туристів та туристичних фірм.

Купити поліс страхування від нещасних випадків в Фінансовому центрі «Оберіг» – просто, швидко, зручно, надійно. Шукаєте вигідне страхування від нещасних випадків в Києві? Хочете швидко купити поліс страхування від нещасних випадків в Житомирі або інших містах? Потрібно зручне оформлення і прості відповіді на всі питання? Не знаєте, де знайти надійну компанію в Житомирській області? Звертайтеся в нашу компанію, тут вирішуються будь-які проблеми, тому замовляй страхування від нещасних випадків вигідно.

Поширені питання по Індивідуальне страхування

На які нещасні випадки розповсюджує свою дію страхування від нещасних випадків
 • травматичне пошкодження (переломи, вивихи…);
 • встановлення Застрахованій особі первинної інвалідності внаслідок нещасного випадку
 • смерть Застрахованої особи внаслідок нещасного випадку;
 • опіки, ураження блискавкою, електрострумом;
 • напад злочинців;
 • обмороження, переохолодження;
 • укуси тварин, отруйних комах та змій;
 • випадкове гостре отруєння отруйними рослинами, промисловими або побутовими хімічними речовинами, недоброякісними харчовими продуктами, ліками;
 • захворювання кліщовим енцефалітом, енцефаломієлітом або поліомієлітом;
 • утоплення;
На який термі можливо укласти договір страхування від НВ?

Від 15 днів до одного року.

Які страхові ризики передбачені?

По даному виду страхування передбачено:

 • Травмування;
 • Тимчасова та постійна непрацездатність;
 • Інвалідність I, II, III груп;
 • Смерть
Кому здійснюється страхова виплата?

Страхова виплата здійснюється безпосередньо Застрахованій особі або особі, яка визначена договором страхування для отримання страхової виплати (Вигодонабувачу), або Спадкоємцям (в разі смерті Застрахованої особи від нещасного випадку).

Необхідний перелік документів для укладення поліса:
 • Паспорт громадянина України (оригінал)
 • Ідентифікаційний код
Кому здійснюється страхова виплата?

Страхова виплата здійснюється безпосередньо Застрахованій особі або особі, яка визначена договором страхування для отримання страхової виплати (Вигодонабувачу), або Спадкоємцям (в разі смерті Застрахованої особи від нещасного випадку).