Накопичувальне страхування життя

Подбайте про найцінніше що Ви маєте: життя та здоров’я.

Накопичувальне (лайфове) страхування життя – гарантований страховий захист та вдалий спосіб інвестицій.

Читати далі...
Це інструмент фінансового захисту, що гарантує Вам та Вашим близьким довгострокову матеріальну підтримку та надає можливість убезпечити Вас від непередбачуваних наслідків у разі настання нещасного випадку, тяжкої хвороби, позбавляє від фінансових неприємностей з метою забезпечення гідного рівня життя Вашої сім’ї у разі непоправного.

Поєднання накопичення та убезпечення
Кошти на вартісне лікування та реабілітацію
Захист коштів від конфіскації та арешту
Наявність інвестиційного доходу
Захист грошей від крадіжки
Можливість отримання податкової пільги
Замовити

Прагнення до забезпечення матеріальної стабільності і достатку властиво кожній людині. Програми довгострокового накопичувального страхування життя допоможуть Вам відповідально планувати своє майбутнє, одночасно вирішуючи завдання накопичень до певної дати і захисту від можливих ризиків, пов’язаних зі здоров’ям. З таким полісом Ваше майбутнє буде більш передбачуваним, оскільки Ви зможете реалізувати свої фінансові цілі та у разі необхідності у Вас будуть кошти на непередбачувані витрати. Головною особливістю цього страхування є те, що капіталом стають прожиті роки.

Продукт НСЖ повинен входити в портфель кожної дорослої людини (особливо, в портфель годувальника сім’ї). Оскільки договір НСЖ передбачає певну довгостроковість (від п’яти років) при цьому вкрай важливо вибрати «правильну» страхову компанію: з великим стажем роботи, бездоганною репутацією на ринку і хорошими фінансовими показниками. Ціна полісу накопичувального страхування залежить від десятка показників: віку, статі, професії, здоров’я клієнта, регулярності його внесків, терміну накопичення, додаткових опцій і багато чого іншого.

Наша компанія співпрацює тільки з надійними страховими компаніями, перевірені часом, а наші фінансові консультанти, вивчивши Вашу потребу, підберуть оптимальний продукт, проведуть всі розрахунки та нададуть конкретні цифри.

Поширені питання по Накопичувальне страхування життя

Які ризики покривають накопичувальні програми страхування життя?
  • дожиття до певного терміну;
  • інвалідність.
  • критичні захворювання
  • інші страхові випадки такі як: хвороба, захворювання, госпіталізація та інш.
  • смерть в результаті нещасного випадку, (страхова сума подвоюється);
Що буде з накопиченнями, якщо страхова компанія збанкрутує?

Згідно чинного законодавства України, в разі банкрутства компанії страхування життя або її ліквідації з інших причин, сформовані грошові резерви підлягають передачі іншому страховику за згодою страхувальника, або застрахованої особи, або підлягають передачі застрахованій особі. Тривалість існування страхової компанії не пов’язана безпосередньо з тими продуктами, які вона реалізує, а тому всі накопичені резерви, тобто сплачені вами платежі не пропадають, а передаються в зобов’язання іншої компанії, яка готова взяти портфель страховика-банкрута, це якщо є резерви. А якщо їх (резервів) немає …, то і грошей немає.

Що буде з накопиченнями коли Страхувальник помре?

Це вважається страховим випадком і виплату отримає той, хто був вказаний страхувальником в договорі як винагодонабувач, або ж його нащадки, коли винагодонабувачі в договорі страхування вказані не були. При цьому, вразі смерті застрахованої особи, страхова компанія виплачує ту суму коштів, яку страхувальник планував накопичити по закінченню терміну дії договору, а не те, що він встиг накопичити до цього страхового випадку

Чи можливо і як змінити періодичність оплати страхової премії (страхового внеску) під час дії договору НСЖ?

Так. Це можливо. Для внесення змін до Договору Страхувальник може звернутись до свого фінансового консультанта, або ж особисто надати письмову заяву до Відділу обслуговування власників полісів або зателефонувати до страхової компанії з якою укладений договір. Заява має бути у довільній формі, засвідчена Вашим підписом із зазначенням дати підписання та номера Вашого договору страхування.

У яких випадках і чи може Страхувальник реалізувати право на податковий кредит?

Страхувальник має право включити до складу податкового кредиту звітного року витрати, фактично понесені протягом цього звітного року на сплату за власний рахунок страхових премій за Договорами довгострокового страхування життя, укладеними відносно себе, а також членів своєї родини першого ступеня спорідненості. Членами сім’ї Страхувальника першого ступеня спорідненості вважаються його батьки, батьки його дружини або чоловіка, його дружина або чоловік, діти як Страхувальника, так і його дружини або чоловіка, в тому числі й усиновлені ним діти.

Порядок дій Страхувальника у разі настання страхового випадку?

Необхідно якомога швидше зателефонувати до компанії та зробити попереднє повідомлення про характер страхового випадку. Після цього повідомлення страхова компанія направить Клієнту або Вигодонабувачу необхідні бланки, які після їх заповнення та підписання клієнтом або Вигодонабувачем, а також лікарем, повинні бути терміново направлені до компанії.

Чи можливо достроково розірвати договір страхування життя?

Так це можливо, разом з цим це призведе до втрати значної суми накопичен. «Якої саме?» – це запитання індивідуальне і відповідь на нього Вам зможе надати Ваш фінансовий консультант.