Страхування іпотеки

Придбай страховку на вигідних умовах та створи надійний захист для своєї нерухомості!

Будинок або квартира є цінним нерухомим майном. Затоплення, крадіжка, пожежа та інші лиха не тільки тягнуть за собою безліч клопотів, але і можуть істотно підірвати сімейний бюджет. Якщо у вас немає страхового поліса, то при пошкодженні майна робити ремонт в квартирі, будинку або прибудинковій споруді доведеться за власні кошти.

Читати далі...
Захистити нерухоме майно можливо в різні способи. Одні встановлюють сигналізації та спеціальні решітки на вікна, інші винаймають фізичну охороно. Але повністю убезпечити нерухомість досить складно. В цьому випадку залишається один єдиний правильний вихід – страхування майна.
Добровільне страхування майна – можливість захистити своє майно і уберегти себе від непередбачених фінансових витрат в наслідок його повного або часткового знищення.

Завжди є гроші на компенсацію боргових зобов’язань
Без попереднього огляду
Підбір по вартості з врахуванням вимог кредитора
Можливість комплексного захисту
Можливість індивідуального підбору дод. опцій
Замовити

Іпотека – це, найчастіше, єдина можливість для багатьох сімей отримати власну квартиру чи будинок. Однак багатьох відштовхують умови, які банки виставляють клієнтам, що збираються отримати позику. Серед цих умов – оформлення страховки, яку більшість позичальників не бажають купувати.

Страховка, за визначенням – це гарантія відшкодування збитків, які зазнала фізична або юридична особа.

Основна особливість іпотечного страхування в тому, що вигодонабувач – це банк, що видав вам кредит. Якщо зазвичай при страхуванні майна відшкодування отримує власник квартири, то в разі зі страхуванням при іпотеці постраждалим вважається кредитор, в заставі у якого знаходиться квартира

Від чого можна застрахувати домоволодіння?

  • Вогневі ризики (пожежа, вибух газу та інше)
  • Удар блискавки
  • Пошкодження водою (протікання водопровідних, каналізаційних, опалювальних та протипожежних систем, а також внаслідок аварії приладів та/або обладнання, що стаціонарно з’єднані з такими системами в процесі їх використання).
  • Стихійні лиха (землетрус, буря, ураган, шквал, смерч, сильний дощ, тривалі дощі, сильна злива, град, паводок, затоплення, тиск снігу)
  • Протиправні дії третіх осіб (крадіжка зі зломом, грабіж, розбій, умисне знищення або пошкодження майна)
  • Транспортні ризики (пошкодження та/або знищення внаслідок дорожньо-транспортної пригоди (ДТП)

Що може бути застраховано?

  • Квартира чи житловий будинок, включаючи як конструктивні елементи та зовнішню обробку так і внутрішнє оздоблення та інженерне обладнання.

Страхування об’єкту іпотеки може бути проведене без попереднього огляду. В разі виникнення потреби укласти договір страхування іпотеки зконтактуйте з нами у зручний для Вас спосіб і наші фінансові консультанти підберуть для Вас індивідуальну пропозицію.

Поширені питання по Страхування іпотеки

Якщо достроково повністю погасити кредит чи буде виконаний перерахунок та повернення коштів по договору страхування?

Як правило, повернення здійснюється, разом з цим страхова компанія утримає витрати за ведення справи (витрати на укладення договору страхування, накладні витрати).

Який термін дії договору іпотечного страхування?

Як правило договір страхування іпотеки укладається терміном на 1 рік і подовжується позичальником, на вимогу іпотекодавця щороку до повного погашення заборгованості по кредиту.

Від чого залежить страховий платіж по договору страхування іпотеки і чи зменшується страховий платіж після часткового погашення кредиту.

Страховий платіж залежить від страхової суми та страхового тарифу. Відповідно до Постанови Кабіну №358 від 06.04.2011р. страхова  сума  за  договором  обов’язкового  страхування іпотеки  визначається  в  розмірі  повної  вартості  майна,  що  є предметом  іпотеки,  але  не  менше  ніж  вартість,  зазначена   в іпотечному договорі. Повна вартість застрахованого майна визначається виходячи з його дійсної вартості. Розмір страхового   тарифу  визначається  за  Методикою актуарних   розрахунків страхових тарифів   за обов’язковим страхуванням  предмета  іпотеки. Отже страховий платіж по договору страхування об’єкту іпотеки не залежить від залишкової суми кредиту.