Зелена карта

Кому знадобиться страховий поліс при виїзду за кордон?

Підберемо оптимальну та вигідну програму медичного страхування:

 • для виїзду за кордон з метою: відпочинку, навчання, працевлаштування
 • для подорожуючих Україною
 • для іноземних громадян які перебувають тимчасово на території України
  Читати далі...
  Для того, щоб Ваша туристична поїздка, відрядження та навчання за кордоном були комфортними і безпечними, необхідно придбати страховий поліс який в разі виїзду за кордон є обов’язковою умовою і врятує вас від витрат на медичне обслуговування та покриє витрати на лікування як за кордоном так і в межах рідної країни.Страховий поліс потрібен :

  • Подорожуючим;
  • Студентам які навчаються в інших країнах;
  • Для оформлення робочої візи;
  • Відрядженим за кордон працівникам.

  Наші експерти мають багаторічний досвід страхової справи та допоможуть Вам підібрати страхову програму з врахуванням всі Ваших потреб і можливостей.

Гроші на ремонт чужого ТЗ на умовах країни перебування
Кошти на ремонт власного автомобіля
Евакуатор закордоном
Медичний супровід за кордоном
Для країн Європи та СНД
Будь який тип ТЗ
Замовити

Якщо ви збираєтеся подорожувати на своєму автомобілі в країни Європи, а також в Ізраїль, Іран, Марокко, Туніс і Туреччину, Вам необхідний договір страхування автоцивільної відповідальності в рамках міжнародної системи страхування «Зелена карта».

Зелена карта – це міжнародний аналог страховки ОСАЦВ, який прийнятий в 46 країнах світу. Наявність такого договору страхування – це обов’язкова умова для перетину кордону власним автомобілем. Ставши власником такого полісу, ви убезпечите себе від витрат на компенсацію збитку, нанесеного вами здоров’ю, життю та майну третіх осіб в процесі управління транспортним засобом за межами України.

Поширені питання по Зелена карта

Як працює Зелена карта?

Зелена карта на автотранспортний засіб – це страховка відповідальності власника автомобіля, але не самого ТЗ. Страховий поліс Зелена карта відшкодовує збиток третій стороні, якщо ДТП сталося на території іншої держави з Вашої вини. І якщо Ви свою провину визнали. У кожній з країн законодавства встановлені власні тарифи на відшкодування шкоди потерпілим.

Хто може придбати Зелену карту?

Зелену карту може придбати будь-яка фізична або юридична особа.